Bay ve Bayanlar ile Kaliteli Sohbet
Sitesi


Kaliteli sohbet odaların da binlerce kullanıcı bedava sohbet ediyor! Sizlerde aramıza katılarak kaliteli bir sohbet ortamında bulunarak, birlikte keyifli zamanlar geçirmek. Üyeliksiz ve indirmeden chat yapmanıza olanak sağlayan sohbet sitesinde sizde takma bir nick alarak hemen sohbet etmeye başlayın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren İnternet kullanımı mobil alanda çok yaygınlaşmış olup, bir çoğu kolaylığı beraberinde getirmiştir. Kullanıcılarımız için geliştirmiş olduğumuz mobil sohbet arayüzü de sizlere rahat ve kolay bir sohbet seçeneği sunar. Yeni insanlarla sohbet ederek, arkadaşlık kurun.

Sohbetedersin ya haniSohbetedersin ya hanı,sohbet chat paylaş muhabbet odaları

Merhaba bu gün eskilerden bahsedelim mi biraz? eskiler sohbet ederlerdi  ben küçükken eskilerden yaşanmışlıklardan konuşurlardı ya hani,özledim ya ben o sohbetleri saygı vardı sevgi vardı sohbetlerde her şekilde dostluk arkadaşlık vardı en önemlisi de sohbet ederken herkes bir birine çok saygılıydı. kesinlikle bir kimsenin sözü kesilmez sonuna kadar dinlenirdi demi ? bence sizlerde özlemişsinizdir eski sohbetleri,çayların keklerin olduğu ve gençlerin can kulağı ile dinlediği sohbetler sohbetlerin sonlarında kahkahaların atıldığı bir birinden eski günler 🙂

Sizlerden istediğim şey bu makalenin altına eskiden size anlatılan bir hikaye yada yaşanmış bir sohbet lakın bire bir her konuyu barındıracak şekilde anlatmanız. hoşunuza giden bir sohbeti burada paylaşmanız.

Sohbeti burada paylaş

Ben size katıldığım bir sohbetten bahsedeyim o zaman sizlerde buna örnek olarak katılım sağlarsanız sevinirim. ben o zamanlar daha 15 16 yaşlarındaydım rahmetli dedem ve halamın eşi ikisi sohbet ederlerdi bizde o zamanlar evde büyüklü küçüklü 6 erkek 3 kız kardeşimiz olarak onların sohbetlerini canı kulaktan dinler içten içe tebessüm eder sohbetlerine bazende sesli gülerdik. bilirsiniz eskiler oturduğunda genelde bir onlardan daha eskilerden bahsederler işte öyle bir sohbeti paylaşacağım sizlerle. Satırlarıma başlamadan önce makalemde yazım hatası olursa kusuruma bakmayın affınıza sığınarak  yazıyorum.

Eskiden bilirsiniz  patos vardı  arpa buğday dövme saman sapından ayıran bir alet 🙂 işte o alet ile olan bir mevzu yu anlatırken kulak veriyorduk . Zamanı gelmiş arpa buğday patosa verecekler kapıya butun herşeyi hazırlamışlar çölden de yüklemişler kapıda saman  dövecekler saman yapacaklar yani herşeyi hazırlamışlar ve başlamışlar yavaş yavaş patosa saman vermeye yaba deriz biz samanı kaldırıp yüklemek için  kullanırız o yabayı patosun icine düşürüyorlar  ve samanı kapalı bır yere değil acık bir yere dövdükleri için karşısı boş ve o patosun devri çok yüksek olduğu için yaba içinde kırılıyor ve karşıda otlayan bir at saplanıyor atın tam ayağına giriyor tabi eski zaman insanları oldukları için o zamanlar atlar çok değerli,komşuları hemen geliyor olur böyle şeyler at gitti sizde bişey yok değil mi falan derken hemen orada anlaşıyorlar ve olay orada kapanıyor. Lakin günümüzde şimdi öyle bişey olsa sizce ne olur 🙂 ?

 Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir