Bay ve Bayanlar ile Kaliteli Sohbet
Sitesi


Kaliteli sohbet odaların da binlerce kullanıcı bedava sohbet ediyor! Sizlerde aramıza katılarak kaliteli bir sohbet ortamında bulunarak, birlikte keyifli zamanlar geçirmek. Üyeliksiz ve indirmeden chat yapmanıza olanak sağlayan sohbet sitesinde sizde takma bir nick alarak hemen sohbet etmeye başlayın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren İnternet kullanımı mobil alanda çok yaygınlaşmış olup, bir çoğu kolaylığı beraberinde getirmiştir. Kullanıcılarımız için geliştirmiş olduğumuz mobil sohbet arayüzü de sizlere rahat ve kolay bir sohbet seçeneği sunar. Yeni insanlarla sohbet ederek, arkadaşlık kurun.

Sohbet chat edebileceginiz yerSohbet chat odaları arkadaşlık için sizin mekanınız

İnsan aslında Et yığını olan bir Ruh dan ibaret. Her birimizin Ruhu farklı, farklı bedenlerde can bulmuş, kimimiz yaradılış gereği erkek kimimiz ise kadınız. Tek Ortak Noktamız Ruhlarımız. Evet Ruh diyorum çünkü bir çoğumuz Bu sohbet platformunda aslında ilk başladığında bir nevi bedensiz ruh gibi. Görmediğin Duymadığın bilmediğin bir çok insanla sohbet ediyorsun var olduğunu biliyorsun ama ne olduğunu bilmiyorsun.

Komik ama gerçek, zamanla tanıdıkça fırsat verdikçe görüp bedene ulaştırdığın bir ruh, duyup hissettiğin bir ses oluyor. Evet aramızda bir çoğumuz görmeden, duymadan belki senelerce sevmişizdir dimi. Ben bunu yaşayanlardan biri olarak sanal da edilen sohbeti bu pencereden görüyorum, sizlerde benim gibi düşünür müsün bilmiyorum.

Sanal alemde sizin mekanınız

Bir çoğumuzun Arafta kaldığı bir durumdur aslında irc ortamlarında birini görmek isteyip istememek. Görmeden sevince insan, dost arkadaş yada sevdiğin kişi sonrasında görmekte kararsız kalıyor, kimi de görmeden o dostluk arkadaşlık yada sevgiyi saglayamiyor. Bilmiyorum sizler böyle bi durumda Arafta kaldınız mı ama tadinda.net ailesi olarak bizler Sohbet de ilk başlayanlar için Ruh Sohbet Chat Odalarını açtık.
Burada ilk başta iç sesinizi yazıya dökerek başlattığınız sohbete duygularınızı katarak beden oluşturup, karakterleriniz ile renklendirmeniz adına. Peki Sohbeti bu boyuta getirip Arafta kaldığınız da ?

Ruh Sohbet Chat Odalari Arafta KaLanlar

Arafta kalmak bizlerin anlayacağı dilde “takılı kalmak” dini açıdan ise “cennet ve cehennem arasında bir dağ”dır.
Yani kendinizle emin olmadığınız durumda o ince cizgidesiniz demektir. Peki insan oğlu neden arafta dır hiç düşündünüz mü? Herkes net midir?
Bir zaad anlatıyor ki; Araf insan oğlunun yaratılışında Ruh ile Nefis arasında başlar. Ruh Nefse aşıktır. Nefis isteklerini yaptırırsa Ruh’a sevinir mutlu olur. Ruh küçülür ufalir. Nefis isteklerini yaptıramaz ise Ruh yücelir, Nefis küçülür ezilir. Hayat boyu bu böyledir, insan sevdiğinin isteklerini yerine getirip onu mutlu etmek için çırpınırken küçülür küçülür ufalır. Yapmaz ise büyür ama yalnızlaşır. Sizler Bu Araf ta, Ruhunuzu yazılara döküp konuşturduğunuz adreste Arafta mısınız? Yoksa benim yönüm belli diyenlerdenmisiniz? Ruh Sohbet Chat Odalari Tadinda.net platformunda sende yönünü seç ve bizimle arafta olanlara yön ver.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir