Bay ve Bayanlar ile Kaliteli Sohbet
Sitesi


Kaliteli sohbet odaların da binlerce kullanıcı bedava sohbet ediyor! Sizlerde aramıza katılarak kaliteli bir sohbet ortamında bulunarak, birlikte keyifli zamanlar geçirmek. Üyeliksiz ve indirmeden chat yapmanıza olanak sağlayan sohbet sitesinde sizde takma bir nick alarak hemen sohbet etmeye başlayın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren İnternet kullanımı mobil alanda çok yaygınlaşmış olup, bir çoğu kolaylığı beraberinde getirmiştir. Kullanıcılarımız için geliştirmiş olduğumuz mobil sohbet arayüzü de sizlere rahat ve kolay bir sohbet seçeneği sunar. Yeni insanlarla sohbet ederek, arkadaşlık kurun.

Kırşehir Sohbet OdalarıKırşehir sohbet odaları Chat siteleri Online Muhabbet Sayfası

Kır şehir yazılı resim

Kırşehir yazılı resim

Kırşehir Sohbet ; Akordu bozuk sazdan, ağzı bozuk kızdan, menfaati için seni silen dosttan size hayır gelmez. Hoş geldiniz Arkadaşlar. Bozkır sohbet odalarında Saygı ile birbirimizi kırmadan sohbet ettiğimiz mekanımıza sizler de Katılmak ister misiniz? Dünya yüzünde çok çile çekmiş, derdini türküler ile birleştirmiş insanların evlatlarıyız biz. Dünya üzerine namını salmış büyüklerimizin bizlere miras bırakmış oldukları türküleri, davranışları en önemlisi de bir ortamda bulunduğumuz da ki sohbetleri bu Sitede bir araya gelerek yaşamaktayız. İnsanoğlunun Kalbi, taşa toprağa gerek kalmadan gömüldüğü tek yerdir.   Herkesin sorunu derdi kendinedir. Önemli olan bir arada olup sohbet etmektir. Ne demiş büyük usta; Sen beni gülünce mutlu mu sandın yalandan yüzüme gülen dünyada ?!

Bozkır Hakkında Bilgi

Konya ilinin en eski ilçelerinden biri olan Bozkır il Merkezine yaklaşık 116km uzaklığında bulunmaktadır. Bozkır tam olarak Konya da Akdeniz bölgesi sınırlarında bulunuyor. Bozkırın komşu ilçeleri; doğuda Güneysınır, Çumra Güneyde Hadim, Güneybatısında Gündoğmuş, batıda Akseki, Ahırlı Kuzeyde Seydişehir, Ahırlı, Yalıhüyük. Kırşehir Bozkır iline hayat veren ise Toroslar’ dan çıkan Çarşamba çayıdır. Çarşamba çayı Aygır kaynaktan çıkmaktadır. 1176 yılında Türkler tarafından Konya başkent yapılmıştı, bu sayede İsauria bölgesi Türkiye’nin eline geçmişti. Bu kentin bugün ki ismi ise zengibar Kalesi olarak bilinmektedir. Ziyaret etmek istegenler için İsauria bölgesi başkenti yaklaşık 16 km Bozkıra mesafelidir. Bozkıra yolunuz düştüğünde Mutlaka Ziyaret etmeniz tavsiye edilen bir kent.

Gönlüm hep seni arıyor Neredesin sen?

Güzel türkülerin bizlere bırakılmış mirasların tadını aldık mı? Hiç bu türkülerden esinerek hayatınızda ki insanlara o derecede güzel hitap edipte kırıldığınızda ağır kelimeler kullanacağınıza bu türkülerdeki sözleri değerlendirseniz? Yapılmalı. Her türkünün bir yaşanmışlığı vardır. Heleki bozkır türküleri. Sohbet odalarımız da birbirine saygılı şekilde davranan bay ve bayan kullanıcılarımızın arasına katılarak sende dünyanı güzelleştirmek ister misin? Gönül dağının taşlarının düşmesine izin vermeğen dostluklar kazanmak için bir araya gelin. Tadına doyamayacağınız sohbetler yaparak mutluluk kazanın. İnsanlık kazansın. Bir Neşet Ertaş sözü şöyle der; İnsanın sevdiğini kaybetmesi, dişini kaybetmesi   Kadar ilginçtir. Acısını o an yaşar, yokluğunu ömür boyu.

Ağla Sazım ağlanacak zamandır diyenlerden misiniz?

Sohbet odalarımıza günde bir çok kullanıcı katılmaktadır. Çeşitli ülkelerden insanlar aynı ortamda bir araya geliyor. Çoğu zaman ortamlarımız da herkes bişeyler öğreniyor. İnsanlığı, iftira atmamayı, yalan söylememeyi, güvenmeyi, yapılan hataların üstünü örtmeği, ayrım yapmamayı, saygılı olmayı ve buna benzer bir çok şeyi daha. Ciddi anlamda çok emin olarak ve kendimize inanarak bu ortamları size sunuyoruz. Kesinlikle bu Sitede bulunduğunuz da insanlığın en önemli yanlarını hissedeceksiniz. Sohbeti tadında ile yaşamak için tek Site ve doğru adrestesiniz. Saygın ve seviyeli İnsanların buluşma aracıdır. İnsan değer verdiği şeylere gözüyle bakar, yüreği ile taşır.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir