Bay ve Bayanlar ile Kaliteli Sohbet
Sitesi


Kaliteli sohbet odaların da binlerce kullanıcı bedava sohbet ediyor! Sizlerde aramıza katılarak kaliteli bir sohbet ortamında bulunarak, birlikte keyifli zamanlar geçirmek. Üyeliksiz ve indirmeden chat yapmanıza olanak sağlayan sohbet sitesinde sizde takma bir nick alarak hemen sohbet etmeye başlayın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren İnternet kullanımı mobil alanda çok yaygınlaşmış olup, bir çoğu kolaylığı beraberinde getirmiştir. Kullanıcılarımız için geliştirmiş olduğumuz mobil sohbet arayüzü de sizlere rahat ve kolay bir sohbet seçeneği sunar. Yeni insanlarla sohbet ederek, arkadaşlık kurun.

Irc RadyolarıIrc Radyoları,radyoların sunumu nasıl olmalıdır?

Irc Radyoları sohbet odaların olmazsa olmazıdır. Yazılı sohbet odalarımızda vakit geçirdiğimiz anlarda Radyoların bizlere eşlik etmesi ile şahane duygular içerisinde oluyoruz. DJ ekiplerimizin sohbetçilerine kattığı Müzik Şöleni performansları ile sınırsız Radyo dinleme şansına sahip olmaktayız. En güncel şarkıların yer aldığı Radyolarımız da yayın yapmak için her yayıncıya fırsat sağlıyoruz. Irc Radyoları her sunucuda bulunmaktadır. Her sunucunun ayrı bir kuralı düzeni vardır. Sohbetin akışına göre Radyo sunumunu yapmak ister misiniz ?

Irc Radyoların sunumu nasıl olmalıdır?

Akıcı bir konuşma tarzınız olduğunda anonslarda daha rahat bir şekilde dinleyicilerinize hitap edersiniz. Radyo dinleyenlere hitap ettiğiniz vakit dinleyicileriniz de günden güne artacaktır. Herkesi memnun etmek zordur, bir kitle oluşturduğunuzda ise Yayıncı olarak sizin de daha çok keyif alacağınızdan eminim. Vermiş olduğunuz emeğinizin karşılığını bu şekilde mutlaka alacaksınız. Önemli olan duyarlı olarak, anonslarınızda güncel konulara deyinerek sohbeti Radyo eşliğinde çevire bilmenizdir. Eğer bu kapasiteye sahipseniz sorunsuz bir yayıncı olabileceğinizden şüpheniz olmasın.

Irc Radyoları da yayın nasıl yapılır?

Radyo yayıncılığı için Mobil veya bilgisayar aracılığı ile yayın yapabilirsiniz. Mobil yayıncılık için kullanabileceğiniz Program: Myself broadcast ücretsiz olarak Google aracılığı ile indirmeniz mümkündür. bilgisayar yayıncıları için ise çoğu zaman : Sam2 programı tercih edilmektedir. Bu programı da aynı şekilde ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür. Daha detaylı bilgi için Sunucu geneline giriş yaparak Radyo Sorumlumuzun dan yardım isteyerek yayıncı olarak aramıza katılabilirsiniz.

İstek Paneli Kullanımı

Yayıncıların mutlaka kullanmasını tavsiye ettiğimiz alan istek panelidir. Dinleyicilerinizin artmasını istiyorsanız mutlaka yayınlarınızda sizlere eşlik etmekte olan dinleyicilerin isteklerine yer veriniz. Sunucu üzeri kullanımına göre her sunucuda istek paneli farklı olmaktadır. Bunun Farkını anca Yayıncılığa başladığınızda tam olarak varırsınız. En kolay istek paneli kullanımı ise DJ ekibi için açılmış olan Dj odasına ulaşan isteklerdir. Yayın startı verdiğiniz alana düşünmektedir. Bu sayede hem sohbeti takip etmek ve aynı anda isteklere odaklanmak kolaylaştırılmaktadır. Yayıncı bu şekilde kulağı onda olan sohbet edenlerine kadar duyarlı olduğunu ispat etmektedir.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir