Bay ve Bayanlar ile Kaliteli Sohbet
Sitesi


Kaliteli sohbet odaların da binlerce kullanıcı bedava sohbet ediyor! Sizlerde aramıza katılarak kaliteli bir sohbet ortamında bulunarak, birlikte keyifli zamanlar geçirmek. Üyeliksiz ve indirmeden chat yapmanıza olanak sağlayan sohbet sitesinde sizde takma bir nick alarak hemen sohbet etmeye başlayın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren İnternet kullanımı mobil alanda çok yaygınlaşmış olup, bir çoğu kolaylığı beraberinde getirmiştir. Kullanıcılarımız için geliştirmiş olduğumuz mobil sohbet arayüzü de sizlere rahat ve kolay bir sohbet seçeneği sunar. Yeni insanlarla sohbet ederek, arkadaşlık kurun.

BroadCast MySelfBroadCast MySelf Yayın Yapma Programı

Sanal alem üzerinde öğrendiklerimizden bir tanesi de, yerel radyolar da yayın ve sunuculuk nasıl yapılır amatörce olsa da  Sohbet odaları üzerinde bunları gerçekleştirip kendilerini geliştiren bir çok deneyimli arkadaşlar bulunmaktadır.

 

Sizlerde yerel radyo gibi olmasa da 50 60 kişilik guruplar ile sunuculuk deneyimini yaşaya bilir ve boş zamanlarınızda bu güzel keyifli sohbet ortamında gönlünüzde eğlene bilirsiniz.

Radyo ayarları nasıl yapılır¿

BroadCast MySelf, telefondan radyo yayını yapmayı isteyenlerin sık kullandığı bir uygulama halini aldı. Bunun nedeni ise radyo sohbet kanallarına olan ilginin çoğunluğunun mobil cihazlardan gerçekleşmesi. İnsanlar radyo sohbet kanallarına sadece iş yerlerinden değil, evlerinden, hatta otobüslerden, ya da kendi araçlarından da giriş sağlayabilmekteler ve bu sayede ortamdan hiç bir şekilde kopmamaları söz konusu. Ve bu arada, radyoda yayın yapan DJ’ler arasında da yer almak istiyorlar. Tam da bu noktada BroadCast MySelf nasıl kullanılır sorusunun yanıtını merak ediyorlar. ip port ve şifre işlemleri girdiğiniz zaman online bir yayıncı olacaksınız.

BroadCast MySelf Resimli anlatım

Aşağıdaki resimleri takip ederek sizlerde anında hiç zorlanmadan yayın yapabilirsiniz. mobil telefonların uyumlu olduğu her telefon tabletler ile yayın yapabilirsiniz.

Tadinda.net ve bestefm.net Aracılığı ile sizlere Sohbet odalarında nasıl yayın alınır tek tek anlatacağız.

Yapmanız gereken ilk şey google play store giriş yaparak, arama yerine BroadCast MySelf  yazarak bu Resimde gördüğünüz uygulamayı telefonunuza indirmek.

Sonrasında telefonunuzdan bu programı açmak ilk resimde üzerinde her şey yazıyor.

Sağ üst köşede alt alta 3 noktaya yani ayarlar bölümüne giriyoruz.

Karşımıza çıkan ayarlar bölümleri işaretli buraya geçip output settings

Hostname  serisohbet.net

Prot Sunucu Port  9936

Password radyobeste1245  gibi belirlenmiş şifreleri yazıyoruz

Telefonunuzda bulunan bütün şarkı listesini ise  görmüş olduğunuz download kısmıdan uygulamanızın içerisine dahil ediyorsunuz.

Select output mode ye tıklayarak kesinlikle burdaki ayarı Shoutcast server yapıyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonrasında yayın almak istediğiniz sistem üzerinden  kanalda bulunan dj kanalına giriş yaparak !radyokick  yada !kicradyo yaparak  resimde  gördüğünüz gibi Orta tuş arasındaki çizginin mavi oldugunda yayının sizde oldugu anlaşılacaktır.

Serisohbet.Net ve Bestefm.Net Araçılığı ile s1 Yorum

  1. DJNur

    19 Mayıs 2021 at 20:35

    Emeginize saglık tek seferde yaptım tşk ederim bir gun bu sitedede yayın almak isterim adresimi meil olarak yazdım ulaşırsanız sevinirim. NuR..

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir