Bay ve Bayanlar ile Kaliteli Sohbet
Sitesi


Kaliteli sohbet odaların da binlerce kullanıcı bedava sohbet ediyor! Sizlerde aramıza katılarak kaliteli bir sohbet ortamında bulunarak, birlikte keyifli zamanlar geçirmek. Üyeliksiz ve indirmeden chat yapmanıza olanak sağlayan sohbet sitesinde sizde takma bir nick alarak hemen sohbet etmeye başlayın.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren İnternet kullanımı mobil alanda çok yaygınlaşmış olup, bir çoğu kolaylığı beraberinde getirmiştir. Kullanıcılarımız için geliştirmiş olduğumuz mobil sohbet arayüzü de sizlere rahat ve kolay bir sohbet seçeneği sunar. Yeni insanlarla sohbet ederek, arkadaşlık kurun.

SohbetelisUzakları yakın eden Chat Sohbet Projesidir.

Merhaba Değerli arkadaşlar sizlere Sohbetelis sohbet adresimizden bahsetmek istiyoruz. sizler de zamanınızın en güzel anlarını sanal sohbet adreslerinde yaşıyorsanız.

Yapmanız gereken şeylerden bir tanesi bizleri bulmaktır.

Bizleri nasıl bulursunuz öncelikle bunlardan bahsetmek isteriz.

Google gibi büyük  Türkiye de en çok kullanılan arama motoru olarak da bilinen bu siteye girdiğinizde ilk olarak arama yerine sohbetelis yazdığınız da lütfen şuna dikkat ediniz.

ilk çıkan siteler genellikle bizleri taklit eden sitelerdir.

Reklam yazan  sitelere dikkat ediniz girdiğiniz sohbet adresi sohbet elis olmaya bilir. Www yazan yere iyi dikkat ediniz o kısımda bizim adresimiz kesinlikle yazmalıdır.

Sohbetelis Kimler nasıl kullanır ?

Sohbet elis yaşı 18 üzerinde olan Türkçe kelimelere Sahip olan Sohbet içeriği güzel olan ve geneL sohbet edebilme yeteneği Çok iti olan TC vatandaşı olan her bir birey kullana bilir. Sohbet elis uzun yıllardır chat sektöründe tanışma siteleri arasında yerini almaktadır. Aşağıda sohbet elis kurallarından bahsedeceğim..

Sohbet elis kuralları nelerdir?


1.Türk aile ve ahlak yapısına uygun sohbet etmelidir.
2.Siyasi, kültürel veya dini savunuculuk yapmamalıdır.
3.Reklam içerikli hiçbir mesaj göndermemeli, rumuz almamalıdır.
4.Küfür, hakaret içerikli hiçbir mesaj göndermemeli, rumuz almamalıdır.
5.Diğer kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmamalıdır.
6.Cinsellik ifade eden rumuzlarla global kanallara girmemelidir.
7.Zorlayıcı ve itici davranışlarda bulunmamalıdır.
8.Bulunduğu kanalın genel düzenine göre hareket etmelidir.
Kanala veya özele saldırı sayılabilecek hareketlerde bulunmamalıdır
IRC Sunucusuna giren herkes /Rules’de yazanlari

Sohbet elis Kurallarına uymayanlar hakkında Neler yapılır ?

Sunucumuz üzerinde Kurallara uyulmadığı taktirde Türkiye cumhuriyeti adalet bakanlığının internet düzenleme kullanım koşulları göze alınarak gerekli yerlere şikayetler de bulunup hakkında işlem yaptırmak hakkına sahiptir.

internet üzerinden yapılan hakaretler kapsamında manevi hak kaybına uğrayan ve bu konuda şikayetini yapan üyelerimize gerekli destekler verilecektir.

İp adresleri gerekli görüldüğünde verilecektir. şikayetleri üzerine şirketimiz üyelerimize açmış oldukları davalarda sistemin gerektirdiği bütün bilgileri verecek ve bütün dosyalarına yardım edecektir.

Lütfen internet üzerinde gerekli bütün olumsuz örneklerden kaçınınız sohbet elis chat sitemiz keyifli sohbetler diler sizlere..

Sohbetelis Tadinda.Net projesidir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.